Inspirerend en ook nog iets leren

Anke zet mensen aan het denken met humor en diepgang

 

Huur Anke in als spreker

In het Nederlands en Engels

Zoek je een spreker die raakt én aanzet tot reflectie en beweging?
Ik word ingehuurd als spreker door diverse organisaties die willen stilstaan bij wat er echt toe doet in samenwerking: menselijkheid, verbinding en sociale veiligheid.

In mijn lezingen combineer ik inhoudelijke kennis met herkenbare praktijkvoorbeelden. Geen theoretisch verhaal op afstand, maar een verhaal dat dichtbij komt, schuurt waar nodig en ruimte geeft om anders te kijken en denken. Ik nodig mensen uit om stil te staan bij hun eigen rol, gedrag en invloed binnen teams en organisaties.

Mijn kracht als spreker ligt in het creëren van aandacht, betrokkenheid, interactie en humor. Ik zorg voor een veilige setting waarin mensen zich herkennen, durven reflecteren en met nieuwe inzichten de zaal verlaten. Altijd met oog voor de mens achter de rol en de dynamiek die ontstaat in groepen.

Ik spreek onder andere over thema’s als sociale en psychologische veiligheid, verbinding in een tijd van systemen en AI, lichaamstaal en verbinding, mensgericht leiderschap en samenwerken met aandacht.

Ben je op zoek naar een spreker die niet alleen inspireert, maar ook iets in beweging zet? Dan ben ik graag onderdeel van jullie programma.

Neem contact op om het onderwerp af te stemmen op jullie wensen. 

Referenties:

Wat een inspirerende spreker! Haar energie en humor zorgen ervoor dat je met een glimlach én nieuwe inzichten naar huis gaat.

Marlou Nellissen

Directeur Onderwijs Talentencampus Venlo

Anke is een ontzettend enthousiaste spreker die je van begin tot eind weet te boeien. Haar uitleg is helder en goed opgebouwd, echt een plezier om naar te luisteren!

Nancy Seelen

Eigenaar Sportvasten / Bodytec Venlo & Internal account manager ECS

Hanneke Muijsers

Eigenaar AMENDIX

Anke in actie

Chat openen
1
Zullen we appen?
Scan de code
Hallo :)
Kan ik je helpen?